Abandonware.cz3D Shooter
Action
Adult
Adventure
Arcade
Logic
Racing
Roleplay
Sport
Simulation
Strategy
Others


 ¤ Home
 ¤ Forum
 ¤ Top 10
 ¤ DOSBox
 ¤ Programs
 ¤ ZX Spectrum
 ¤ Random
 ¤ Hosting
 ¤ Game shop
 ¤ Add to favorites
 ¤ Old web


RSS


  Grand Theft Auto
Grand Theft Auto
Hits: 79452x
Page Views: 70154x
Add: 28.5.2006
Genre: Action
Rating: 97%
Your Rating: 56% (9846x)
Company: Rockstar Games
Year: 1997
Compatibility: DOSBox, MS-DOS, WinXP
Size: 26 000 kB
Download:  Here !
Screenshot:  1   2   3   4   5   6   7   8 
56% 
 10%   20%   30%   40%   50%   60%   70%   80%   90%   100% 
    Psal se rok 1997 a tvůrci z jedné Skotské společnosti DMA Design, známé především díky logičce Lemmings, vypustili do světa opravdu nenápadnou hříčku lidově pojmenovanou Grand Theft Auto (GTA) a jistě ani ve snu netušili, s jakými ohlasy se jejich počin setká. Nejvíce naštěstí převládaly kladné reakce, ale samozřejmě se našli i tací, kteří se smíšenými pocity apelovali na všemožné organizace, aby distribuci této gamesky v co nejvíce zemích pozastavili. To se jim bohužel z části podařilo prosadit a tento titul byl v některých zemích stažen z prodeje. Většině civilizovaných zemí se naštěstí tento zákaz vyhnul a do dnešních dnů se první „géteáčko“ pěkně uhnízdilo na mnoha počítačích a dokázalo si získat srdce mnoha a mnoha příznivců. Od vydání původního dílu uplynulo už přece jen nějaké to pondělí a nesmíme se proto ničemu divit, že se mohl těšit ze spousty ocenění a titulů. Nejlepší hra roku či nejbrutálnější počin všech dob byly jen některými z nich. Rovněž i spousta jiných tvůrců her si za vzor vzala tohohle velikána a jeho kvality se snažila protlačit do svých dílek. Tahle gameska má prostě své nezaměnitelné kouzlo, kterému spousta hráčů jednoduše podlehla a nechala se unášet notnou dávkou brutality.
    Největší zásluhu na tom měla samozřejmě parádní hratelnost a ohromná porce zábavy, spolu s příběhem, v němž jako hlavní hrdina figuroval schopný Travis, v jehož kůži jste se octli a díky hodným chlápkům z Rockstar Games, kteří poměrně nedávno přehodnotili svůj postoj a do světa dovolili vypustit GTA s free licencí, se v jeho kůži máte možnost ocitnout i nyní. Jakožto správný hrdina nemáte před sebou růžovou budoucnost. Jednoho krásného dne jste ovšem dostali nabídku, která se už čistě ze slušnosti neodmítá. Nabídka to byla vskutku velkorysá. Místní mafiánští bossové potřebovali nutně s něčím pomoci a jakožto správný gentleman jste se jim pokusil vyhovět a než jste se nadáli, ocitli jste se na šikmé dráze, ze které se vám už ale nechtělo zpět. Tak přesně těmito několika větami jsem vám chtěl ve stručnosti nastínit základní příběh hry, jehož dokončení bude záviset čistě na vás a hlavně na vašich schopnostech. Svoji užitečnost totiž budete prokazovat ve více než 200 misích, rovnoměrně rozložených do tří měst. Prvním z nich je Liberty City, v jehož nitru protéká mohutná říčka. Je rozděleno na několik městských částí a každá z nich bude na vaše pocity působit trošku jinak. Poznáte problémy menšin, ale i přepych boháčů. V tomto městečku je také k dispozici nejméně automobilů, takže se jistě budete ze všech sil těšit na vstup do druhého městečka, jménem Vice City. Tam je pro vás připravena opravdová smrš? zajímavých úkolů, čekajících na splnění. Kromě nich si rovněž budete hojně užívat rozpáleného sluníčka. V San Andreas, tedy ve třetím městečku, dojde k završení celého vašeho snažení a garantuji vám, že úkoly v něm nenechají v klidu ani ty nejdrsnější pařany.
    Pro zpřístupnění nových lokací je ovšem zapotřebí splnit minimální počet misí (v prvním městě je to kupříkladu 11 misí). Jejich zadání si bez problémů můžete vyslechnout z pouličních telefonních budek a jejich náplň je skutečně pozoruhodná. Primitivními toulkami městem počínaje a nájemnými vraždami konče. Města jsou ovšem obrovská a jejich procházení po svých by zabralo neskutečně mnoho času. Mnohem efektivnější je opatření svého vlastního vozidla a řádného využívaní jeho výhod. Nejjednodušším způsobem projížďky je nasednutí do vlastního vehiklu, který máte na začátku každého města vždy pečlivě připraven. Jedná se o poměrně slušnou „káru“, se kterou se projížďka stává opravdovým potěšením. Bohužel stačí pár nešikovně vybraných zatáček a ze svého vozidla máte už jen obrovské těžítko, zralé tak akorát do šrotu. To, že je vozidlo vhodné leda tak na odpis, poznáte snadno díky velmi zajímavému z vozidla vycházejícímu zvukovému doprovodu, který nápadně připomíná zvuk laděného výfuku vesnické výroby. V těchto případech si raději obstarejte vozidlo nové. Žádný autosalon či autobazar bohužel implementován nebyl, proto si musíte svůj nový prostředek obstarat přímo na rušných cestách, popř. křižovatkách. Stačí se postavit do libovolného jízdního pruhu a pak se jen spoléhat na dobrou vůli většiny řidičů, že vás nepřejedou. A to „většiny“ myslím doslova, protože se najdou i tací, jež vás nemilosrdně přejedou. Vra?me se ale do situace, kdy před vámi stojí auto, řízené velice vyklepaným řidičem, čekajícím až opustíte vozovku. V tuto chvíli stačí už jen tohoto nebožáka vystrnadit z auta a následné vychutnávání krás nového vozidla je samozřejmostí. Takovýmto způsobem můžete odcizit téměř libovolné vozidlo, po kterém vaše srdéčko zatouží. A rovnou vám řeknu, že vybírat je skutečně z čeho. Motorkami počínaje a třeba takovým Dodge Viper konče.
    Každý dopravní prostředek navíc vyniká trošku jiným fyzikálním modelem a musíte mít tak na paměti, že ne každý z nich snese „hardcore“ zacházení. Nejvíce odolné jsou kupříkladu supertěžké autobusy, sanitky či hasičské vozy. Osobním autům se čas od času nějaká ta odřenina nevyhne a nejvíce budou postižena superrychlá vozidla, jejichž uřízení dá mnohdy práci i zkušeným řidičům. Úplně nejrychleji vám pojedou vozidla policejních hlídek. Tedy samozřejmě za předpokladu, že se vám nějaké z nich podaří ukořistit, ale jestliže se vám to podaří, tak si můžete vesele „frčet“ městem, dokud vás to neomrzí, nebo vám v tom nezabrání nějaká „vyšší“ moc. Jejich ukořistění ale nebude tak snadnou záležitostí, jak se možná někomu z vás může nyní zdát. Musíte využít svoji šikovnost a příslušníky bezpečnosti nějakým rozumným způsobem zkusit vylákat ven z vozidla (třeba střelbou či nárazem). Ti vám pak budou v patách a budete-li dostatečně šikovní, jistě se vám podaří odlákat jejich pozornost a bez problému pak vklouznete do jejich auta a budete si užívat výše popsaných výhod. Příznivci motocyklů si jistě za svůj dopravní prostředek zvolí motocykl, se kterým můžete počítat opravdu s obrovským rychlostním zážitkem. Ovladání tohoto dvoukolového stroje ale zpočátku bude většinou končit pádem přes řídítka. Musíte si tedy počínat velice opatrně a s případnou zběsilou jízdou celým městem počkat až do doby, kdy budete mít vše takříkajíc „v ruce“. Kromě těchto dopravních prostředků můžete v průběhu hry narazit i na opravdové lahůdky, jakými člun či mohutný tank bezpochyby jsou. O nich si povíme ale až za chviličku.
    Co by to bylo za akční hru bez přítomností zbraní, a tak by pro vás nemělo být žádným překvapením, když řeknu, že jsou k dispozici i zde. Holýma rukama, či s pistolí, ale zas až tak příliš mnoho škody nenaděláte. Budete se tedy muset poohlédnout po něčem lepším a myslím, že takový samopal, plamenomet či raketomet vám vaše tajná přání splní na výbornou. Tyto zbraně se pak stanou vaším hlavním pomocníkem při plnění jednotlivých úkolů a hlavně budou sloužit pro vaši osobní ochranu. Čas od času si totiž proti sobě poštvete týpky, kteří by vaši hlavu měli rádi za cennou trofej, pověšenou nad svým krbem. Skutky hovoří za vše a v případě této hry to platí dvojnásob. Pokud budete provádět brutální kousky na každém kroku, můžete počítat se zájmem již zmiňované policie, jež vás začne velmi nepěkně stíhat a bude se vás snažit předat spravedlnosti. Bez boje se ale jistě nevzdáte a budete s nimi provádět neoficiální závod, kde o vítězství rozhoduje souhra několika náhod. Pokud si totiž připustíte policii moc blízko ke svému vozidlu, ta ani sekundu nebude váhat, otevře dveře vašeho vozidla, omráčí vás a poputujete na policejní stanici, kde vám budou odebrány všechny zbraně. Vzápětí se pak ocitnete před onou stanicí. Pokud vás takto policie zastihla při plnění nějakého úkolu, máte ve většině případů smůlu a následuje smutný nápis „Mision Failed“. Pokud ale při zatýkaní budete klást odpor a použijete-li zbraň, police palbu opětuje. V případě, že vás „sejme“, zapoměňte na ozdravný pobyt v kriminále a rovnou si zkontrolujte vaše zdravotní pojištění, nebo? než se nadějete, tak se rovnou ocitnete v nemocnici. Při honičce se tedy musíte snažit, aby k podobným situacím vůbec nedocházelo. Naštěstí existuje velice snadný způsob, jak se zbavit pronásledování. Stačí při projížďce městem nalézt autoopravnu (poznáte ji podle šikmé střechy s nápisem AUTO) a pokud do ní vjedete, nejenže dojde k opravě, ale i policie si vás přestane všímat a na jak dlouho, to opět záleží jen a jen na vašich skutcích. Když už jsme u těch speciálních budov, pojďme si náš seznam trochu doplnit. Zajímavou budovou je tzv. Bomb Shop, kde si do libovolného vozidla můžete nechat odborně nainstalovat výbušniny snad všech druhů a takto upravené automobily se pak stávají postrachem všech mafiánů, to mi můžete věřit. Čas od času si jistě svého motorového miláčka necháte přelakovat v „Respray Shop“, či se ho pokusíte za nějaký ten peníz prodat v docích. Možností je skutečně nespočet.
    Samozřejmostí jsou i bonusy, jež se nacházejí pečlivě zabalené v krabicích, volně položených na ulicích. Po jejich rozbití můžete kromě zbraní získat kupříkladu klíč od vězení (Get Out Of Jail Free Card). Jestliže ho máte ve svém inventáři a policie vás dopadne a zatkne, nic tak strašného se neděje. Sice se ocitnete před policejní stanicí, ale všechny potřebné věci vám zůstanou. Pokud při honičce s policií narazíte na bonus „policejní úplatek“ (Police Bribe), budete mít jistotu, že se svých pronásledovatelů pohodlně zbavíte. Samozřejmostí je také brnění (Armor), které vás dokáže ochránit při zásahu zbraní, či extra život (Extra Life), s jehož pomocí si vylepšíte váš počet životů. Ostudu rovněž nedělá ani „kill frenzly“ – v limitu několika desítek sekund dostanete neomezenou munici a je jen na vás, jak s ní naložíte. Poslední dva bonusy vám vylepší rychlost vozidla (Car Speed Up) nebo vám zvýší násobič (Raises Your Multiplier By One), s nímž můžete dosáhnout mnohem vyššího stavu score. Pod nohy se vám často bude plést spousta chodců a čas od času bohužel dojde k přímenému kontaktu vašeho vozidla s lidským organizmem. S tím se ale už musí počítat. Za většinu skutků dostáváte body, které se vždy sejdou a můžete s nimi nakládat po svém. Připravena je pro vás i hromada specialit. Kromě možnosti řízení sanitek a hasičských vozů, si budete moci vyzkoušet řízení již zmiňovaných tanků a věřte, že půjde o opravdu adrenalinovou jízdu. Bude totiž moci využít všechny vlastnosti, které takový tank nabízí, takže takové střílení z děla nebo třeba přejíždění nebohých automobilů je samozřejmostí. V některých misích se budete moci projet i v lodičce či ve vrtulníku. Na parkovištích občas můžete narazit na dodávky, ze kterých lze na dálku ovládat malá autíčka s výbušninami. S těmi pak můžete udělat opravdu spoustu paseky. Pokud se pokusíte ukradnout auto z parkoviště, většinou vás zastihne zvuk alarmu. V policejním autě si naopak při stisknuté houkačce zvýšíte o něco málo rychlost a přistavíte-li nákladní vozidlo k plotu a začnete se pod ním plazit, velmi lehce se ocitnete na druhé straně takového plotu a to díky menší chybičce hry. Takto se v podstatě můžete dostat do všech možných i nemožných areálů.
    Čas letí jako voda, pojďme si nyní říci pár slov k multiplayeru. V něm si můžete vychutnat hru až pro čtyři hráče a zaručuji vám, že si užijete spoustu krásných chvil při vzájemných potyčkách. Navíc se budeme moci velice jednoduše najít díky tomu, že u svých postav vidíte šipky, jež vždy ukazují na nejbližšího protihráče. Můžete se zkusit ničit navzájem či se třeba totálně ignorovat. Pojďme si nyní říci pár slov k technickému zpracování. To je jedním slůvkem perfektní. Grafika je kouzelně jednoduchá a celou hru vidíte pěkně z ptačí perspektivy, takže si můžete být jistí, že vám skutečně nic neunikne. Zvuky a hudební doprovod jsou rovněž velice kouzelné a skvěle dokreslují tu správnou gangsterskou atmosféru. Hudební doprovod je navíc k dispozici ve více než hodinovém provedení a zaslechnout můžete obrovské kvantum hudebních stylů. Country počínaje a Heavy metalem konče.
    Tak a jsme u konce tohohle povídání o jedné skvostné hře a je to potřeba nějak rozumně shrnout do jedné věty, takže bych se o to nějak pokusil. Jde o naprosto úchvatnou akční hru, která toho nabízí opravdu hodně. Je vtipná, dobře hratelná, návyková a hodně brutální zároveň. Tenhle kousek by tedy ve vaší sbírce rozhodně neměl chybět.

Download full version GTA (with music and animations):
www.rockstargames.com/classics/gta.html [328MB]

Reviewed: Radek Tomášek (www.freegame.cz)
Uploaded: Keen

[ email | www ]  Comment
Musíte se registrovat a přihlásit, pokud chcete napsat komentář pro tuto hru.liuchunkai128.90.54.1825:17 27.7.2018
20180727lck
http://www.ysloutlet.us.com
http://warriors.nbajerseysstore.us.com
http://www.pandoracharmsoutlets.us.org
http://www.alifeclothing.us.com
http://www.michaelkorsoutletz.us.com
http://www.ralphlaurenpolo.us.org
http://www.salomonshoess.us.com
http://www.toms.us.com
http://www.fitflop.in.net
http://www.denverbroncosjerseys.org
http://www.nikeoutlets.us.org
http://www.coachoutletonlinecoachoutlet.us.com
http://www.lightupshoes.us.com
http://www.uggoutletusa.us.com
http://www.nfljerseyss.us.com
http://hawks.nbajerseysstore.us.com
http://www.ugg-bootsclearance.us.org
http://www.mulberryoutlets.org.uk
http://www.michaelkorsoutletok.us.com
http://www.coachoutletofficials.us.com
http://www.coach-outletstore.us.org
http://www.stussy.us.org
http://www.michaelkorsoutleok.us.com
http://www.uggbootclearance.us.com
http://www.airjordan3.us
http://www.adidas-uk.me.uk
http://www.michaelkorhandbags.us.com
http://www.truereligionjeans.co.uk
http://www.jacketscanadagoose.ca
http://www.canadagoosejacketsstores.ca
http://www.coachfactory-outlets.us.org
http://www.handbagsmulberry.org.uk
http://www.jerseyfromchina.us.com
http://www.longchampoutletonlines.us.com
http://www.michaelkorshandbags-outlets.us.com
http://www.foampositeshoe.net
http://www.michael-korsoutletuk.org.uk
http://www.mbt-shoesoutlet.us.com
http://www.kobe9elites.us.com
http://www.nikeshoesofficial.us.com
http://www.uggoutlets.ca
http://www.toryburchstoreoutlet.us.com
http://www.coachoutletcoachoutletonline.us.com
http://www.canadagooseparka.name
http://www.guessfactory.us
http://www.ubiqshoes.us
http://www.longchampoutlet1.us.com
http://timberwolves.nbajerseysstore.us.com
http://www.longchamphandbagssale.co.uk
http://www.coachfactoryoutlet-sale.us.com
http://www.chicago-blackhawks.us.com
http://wizards.nbajerseysstore.us.com
http://www.ferragamooutletstore.us.com
http://www.coachoutletonlineclearance.eu.com
http://www.givenchy-handbags.us
http://www.airmax97.me.uk
http://www.jordanshoessale.us.com
http://www.vancleefarpels.us.org
http://www.michaelkorscybermonday.us.com
http://www.coachoutletstores.eu.com
http://www.coach-onlineoutlet.us.com
http://www.truereligionjeansoutletsale.us.com
http://www.canadagooseoutlet-store.name
http://www.todsoutlets.us.com
http://www.michaelkorsoutletfactoryshop.us.com
http://www.nikeairforce1.org
http://www.swarovskioutletonline.us.com
http://www.poloralphlaurenoutlets.in.net
http://www.cheapnhljerpolo2018172.105.208.346:13 21.7.2018
http://www.fred-perrys.co.uk/, http://www.ralphlauren-au.com/, http://www.nikerosherun.com.co/, http://www.jordan-retros.com/, http://www.polos-ralphlauren.com.co/, http://cowboys.nfl-jerseys.org/, http://www.marc-jacobs.com.co/, http://www.jerseys-store.com/, http://www.belstaffjacketsoutlet.co.uk/, http://www.nikeair-max.ca/, http://www.hugo-boss.com.co/, http://www.coach-outlets.net.co/, http://www.belstaff-outlet.com/, http://www.newbalanceschuhe.com.de/, http://wizards.nbajerseysvip.com/, http://www.coachoutletonline.vip/, http://www.burberry-storevip.com/, http://www.the-north-face.net.co/, http://www.beatsbydrephone.com/, http://www.levis-jeansoutlet.com/, http://browns.nfl-jerseys.org/, http://jaguars.nfl-jerseys.org/, http://www.oakley-sunglassessale.com.co/, http://rockets.nbajerseysvip.com/, http://www.burberry-outlets.ca/, http://www.true-religions.com/, http://www.nikefreerunshoes.com/, http://www.supra-footwears.com/, http://www.jerseys.net.in/, http://jazz.nbajerseysvip.com/, http://www.oakleysframesvip.com/, http://www.stone-islandestore.com/, http://www.michaelkorsbagsvip.com/, http://www.oakleyssunglasslrc.com/, http://www.polos-outletsstore.com/, http://www.australia-michaelkors.com/, http://www.nikeairyeezyshoes.com/, http://www.polo-ralphlaurens.com.co/, http://www.new-balanceoutlet.org/, http://www.outlet-tommyhilfigers.com/, http://www.headset.us.com/, http://www.cc-beanies.us.com/, http://thunder.nbajerseysvip.com/, http://azcardinals.nfl-jerseys.org/, http://www.soccershoes.us.com/, http://www.hermes-birkinoutlet.com/, http://titans.nfl-jerseys.org/, http://www.pandora-jewelrys.com/, http://bucks.nbajerseysvip.com/, http://www.cheapshoes.net.co/, http://www.nikeairforce.com.de/, http://www.mlbjerseys.com.co/, http://www.outlet-michaelskors.com/, http://www.chiflatironhair.us.com/, http://www.salvatoreferragamo.us.com/, http://www.cheap-michaelkors.com.co/, http://www.nike-airmax.com.de/, http://www.nikeshoes.mex.com/, http://www.burbagsoutlet.com/, http://www.coach-factoryoutlet.net.co/, http://www.coachblackfriday.com/, http://www.barboursjackets.com/, http://www.hoodiesoutlet.net/, http://www.nike-shoes.com.se/, http://www.monclers-outlet.us.com/, http://www.thenorth-face.com.co/, http://www.oakley-outlet.fr/, http://www.converse-schuhe.com.de/, http://www.raybanoutlet.ca/, http://www.nikeairmax.com.de/, http://www.outlet-pradabags.com/, http://www.salomonshoes.com.de/, http://www.ralphlaurens-outlet.net/, http://rams.nfl-jerseyschenlina69.167.7.17110:44 13.7.2018
chenlina20180714
http://www.nicholaskirkwood.us.com
http://www.ralphlaurens.fr
http://www.pumafentysandals.us.com
http://www.cartierjewelry.us.com
http://www.airmaxnl.nl
http://www.ferragamoshoesoutlet.us.com
http://www.policesunglasses.us
http://www.replicawatches.in.net
http://www.outlet-celine.com
http://www.ralplaurenuk.org.uk
http://www.northface--outlet.in.net
http://www.raybansunglassescheapest.us.com
http://www.airjordanretro.fr
http://www.victoriassecret.us.com
http://www.pandorajewelrys.ca
http://www.newbalancestore.us.com
http://www.nikesshoes.us.com
http://www.airhuarache.fr
http://www.nikelunarglide.us
http://www.trikotsgünstig.de
http://www.mauijimsunglasses.us.com
http://www.cheapnhljerseysshop.us.com
http://www.manchesterunitedjersey.us.com
http://www.yvessaintlaurentsunglasses.com
http://www.jordan12.org
http://www.converse.me.uk
http://www.columbia-sportswear.us.com
http://www.michaelkorsoutletsoff.us.com
http://www.polooutletinc.us.com
http://www.vetementsclothing.com
http://www.the--northface.co.uk
http://www.nikeflipflops.org
http://www.michaelkors.org.uk
http://www.dansko.us.com
http://www.kanyeyeezyshoes.us.com
http://www.lebron15.in.net
http://www.philipppleinoutlets.us.com
http://www.jordan3.net
http://www.beatsheadphones.us.com
http://www.hermesoutlets.us.com
http://www.authenticmlbjerseyscheap.us.com
http://www.poloralphlaurenoutlet.org.uk
http://www.coach-bags.us.org
http://www.fitflopsoutlet.us.com
http://www.givenchyhandbags.us.com
http://www.coachoutletfactoryofficial.us.com
http://www.michaelkorsoutletonsale.us.com
http://www.poloralph.us.com
http://www.philipp-pleinoutlet.com
http://www.coachoutletonlinestore.ca
http://www.balenciaga-triples.us.com
http://www.adidasnmdoutlet.us.com
http://www.russellwestbrookjerseys.us
http://rayban.sunglassesoutlet.us
http://www.air-jordanpascher.fr
http://www.swarovskirings.us.com
http://www.supreme-newyork.com
http://www.toryburchoff.us.com
http://www.superdry.me.uk
http://www.swarovskijewelryoutlet.us.com
http://www.redbottomshoes.org.uk
http://www.miumiu.us.com
http://www.nikeairtrainers.me.uk
http://www.nikeshox.in.net
http://www.niketennis.us.com
http://www.coach-factoryonline.us.org
http://www.tomfordsunglasses.us.com
http://www.stephcurryjerseys.com
http://www.coachhandbagsfactoryoutletonline.us.com
http://www.katespadeoutletsale.us.comufc226103.41.212.19714:48 9.7.2018
https://tcu-football.com/ TCU Football live stream free online. How to watch TCU Horned Frogs College Football games live stream & Find TCU Football schedule, score, TV channel online.
https://usc-football.com/ USC Football live stream online free. How to watch USC Trojans football game live stream & Find USC college football news, schedule, stats, TV coverage online.
https://michiganstate-football.com/ Michigan State Football live stream free online. How to watch Michigan State Spartans game live stream & Find Michigan State news, Schedule, TV coverage.
https://ucffootball.org/ UCF Football live stream free online. How to watch UCF football game today/tonight live stream & Find UCF Knights news, Schedule, TV coverage.
https://pennstatefootball.net/ Penn State Football live stream free online. How to watch Penn State Nittany Lions football game today/tonight live stream & Find news, Schedule, TV coverage.
https://stanfordfootball.net/ Stanford Football live stream online. How to watch Stanford Cardinal game live stream, today/tonight & Find College football schedule, news, TV coverage.
https://olemissfootball.org/ Ole Miss Football live stream online. How to watch Ole Miss Rebels football game live stream, today/tonight & Find College football schedule, news, TV coverage.chenlina209.160.119.2045:38 28.6.2018
chenlina20180628
http://www.sauconyshoes.us.com
http://www.dolceandgabbanasunglasses.com
http://www.jerseys.eu
http://www.reebokclassicshoes.us.com
http://www.sophiawebstershoes.us
http://www.shopbasketballshoes.us.com
http://www.calvinkleinoutlets.us.com
http://www.vetementsclothing.com
http://www.jordan7.us.com
http://www.nikecanadaoutlet.ca
http://www.underarmourshoes.in.net
http://www.kevin-durantshoes.us.com
http://www.lululemonsale.us.com
http://www.marceloburlon.us.com
http://www.discount-chanel.com
http://www.dakprescottjerseys.us
http://www.ferragamoshoes.us
http://www.yslmakeup.us
http://www.burberrysunglasses.us
http://www.versacebags.us.com
http://www.jbl.us.com
http://www.ralphlaurenjeans.us
http://www.russellwestbrook.us.com
http://www.gucci-outletonline.us.org
http://www.kobe12.org
http://www.ballyshoes.us
http://www.jordan8.us.com
http://www.kobe-11.com
http://www.lacostejeans.com
http://www.tiffanyrings.us.com
http://www.bulgarijewelry.us.com
http://www.lebron14.org
http://www.curry5shoes.us.com
http://www.kristapsporzingisjerseys.us
http://www.nike-shoes.ca
http://www.g-starjeans.us.com
http://www.magliacalcioshop.it
http://www.bvlgarisunglasses.com
http://www.footballsoccershirts.me.uk
http://www.tiffanyco.org
http://www.arcteryxjackets.us.com
http://www.basketsstore.fr
http://www.camisetasfutbole2018.com
http://www.airzoompegasus.us
http://www.nicholaskirkwood.us.com
http://www.oakleysunglasses.ru
http://www.abercrombieandfitch.us.com
http://www.chanelhandbags.com.co
http://www.ghdhair.us.com
http://www.snapbackhats.us.com
http://www.viscontipens.us.com
http://www.hufclothing.us
http://www.championclothing.us.com
http://www.onitsukatigershoes.us.com
http://www.diorhandbags.us.com
http://www.raybanwayfarer.us.org
http://www.nikedunksb.us
http://www.ninewest.us.com
http://www.maillotdefootcenter.fr
http://www.clarisonic.us.com
http://www.lindafarrowsunglasses.com
http://www.policesunglasses.us
http://www.insanity.us.com
http://www.beatspills.us.com
http://www.mulberryhandbags.us.com
http://www.keensandals.us.com
http://www.givenchyjewelry.com
http://www.trikotsgünstig.de
http://www.bapeclothing.us
http://www.mauijimsunglasses.us.comchenlixiang69.167.31.1744:19 12.6.2018
2018.6.12chenlixianghttp://www.louboutin-pas-chere.fr
http://www.cheaptoms.us.com
http://www.giuseppezanotti-outlet.us.com
http://www.michael-kors-borse.it
http://www.oakleysunglassesweb.us.com
http://www.nikeairmaxinc.net
http://www.ralphlauren-outlet.co.uk
http://www.hermes-birkinbags.in.net
http://www.montrespas-cher.fr
http://www.burberry-outlet-online.it
http://www.michaelkors-outlet-canada.ca
http://www.nikefactory.us.org
http://www.belgiumworldcupjerseys.com
http://www.cheaptimberlandboots.org.uk
http://www.newbalance.org.uk
http://www.sac-michaelkors-pascher.fr
http://www.jordans.com.de
http://www.nikeairforceone.fr
http://www.poloralph.in.net
http://www.michael-jordan.it
http://www.ed-hardy.in.net
http://www.tommy--hilfiger.fr
http://www.mac-makeup.com
http://www.jimmy-choo-shoes.in.net
http://www.clarksshoesoutlet.us.com
http://www.lunette-oakley.fr
http://www.salomonshoes-outlet.com
http://www.yeezyshoe.us.com
http://www.montblancpens.net
http://www.jordans.co.nl
http://www.vapormaxnike.us.com
http://www.nikefree.in.net
http://www.hollisteroutletstore.us.com
http://www.converse--shoes.us
http://www.nikestore.us.org
http://www.sacguess.fr
http://www.montre--pascher.fr
http://www.lebronjames-shoes.com
http://www.nikeblazerpaschere.fr
http://www.nikeshoesinc.us
http://www.adidas.in.net
http://www.fendi.in.net
http://www.salvatoreferragamo.us.org
http://www.sacburberrysoldes.fr
http://www.air-max-90.fr
http://www.hermesoutlets.us.org
http://www.sunglasses-raybans.us.com
http://www.pololacostepaschere.fr
http://www.guessfactorycanada.ca
http://www.pandorajewelrys.us.com
2018.6.12chenlixiangmyy2236.248.165.645:05 13.4.2018
http://www.uggs-boots.com/, http://www.outlet-pradabags.com/, http://texans.nfl-jerseys.org/, http://www.nikeairmax-shoes.fr/, http://www.nike-shoes.org.es/, http://www.salomonshoes.com.de/, http://www.softballbats-sale.com/, http://www.prada-outlet.net.co/, http://www.adidas-shoes.ca/, http://www.mbt-shoesoutlet.com/, http://www.north-face-jackets.org.uk/, http://www.barbour-jackets.in.net/, http://www.scarpehogan-shoes.it/, http://bengals.nfl-jerseys.org/, http://www.cheap-mlbjerseys.us.com/, http://www.fredperrypolos.co.uk/, http://bulls.nbajerseyssale.com/, http://www.coachfactory.cc/, http://www.dsquared2-outlet.com/, http://www.michaelkorsoutlet.online/, http://www.mcm-bagsoutlet.com/, http://www.tracksuits.com.co/, http://www.thomassabo.us.com/, http://www.vansschuhe.com.de/, http://www.mizuno.us.com/, http://www.marcjacobs-outlet.com/, http://www.polos-ralphlauren.com.co/, http://www.bottega-venetasoutlet.com/, http://www.giuseppes-zanottishoes.com/, http://falcons.nfl-jerseys.org/, http://www.burberrys-outletonline.in.net/, http://www.nike-shoes.com.se/, http://www.christian-louboutin.jp.net/, http://chargers.nfl-jerseys.org/, http://www.oakleys.com.de/, http://www.skechers-outlet.com/, http://www.jimmychoo-shoes.com/, http://www.hermes-birkinoutlet.com/, http://www.toms-outlets.us.com/, http://seahawks.nfl-jerseys.org/, http://www.belstaffjacketsoutlet.co.uk/, http://www.birkenstockshoes.com.de/, http://www.vansshoes-outlet.com/, http://www.nike-factory.com.co/, http://www.giuseppezanotti.com.co/, http://www.coach-outletonline.ca/, http://www.hoodiesoutlet.net/, http://www.bcbg-dresses.net/, http://www.coach-factorys.com/, http://www.longchamps-bags.us.com/, http://www.horlogesrolexs.co.nl/, http://www.under-armour.us.com/, http://www.raybansoutlet.co.uk/, http://www.supra-footwears.com/, http://www.okglassesale.com/, http://www.cheap-michaelkors.com.co/, http://eagles.nfl-jerseys.org/, http://www.coachoutlet-online.com.co/, http://www.nikerosherun.com.co/, http://thunder.nbajerseyssale.com/, http://titans.nfl-jerseys.org/, http://www.mcmbackpacks.com.co/, http://www.thenorth-face.com.co/, http://saints.nfl-jerseys.org/, http://www.chiflatiron-hair.com/, http://www.cc-beanies.us.com/, http://www.polo-ralphlaurens.us.com/, http://www.raybans-outlet.cc/, http://www.michael-kors.com.es/, http://www.airmax-90.com/, http://timberwolves.nbajerseyssale.com/, http://www.fitflop-outlet.com/, http://www.tommyhilfigers.de/, http://www.michael-korsukpurse.cokakakaoo209.160.125.1448:33 12.4.2018
chenlina20180412
http://www.cheapbestnbajerseys.us.com
http://www.beatsheadphones.us.com
http://www.kobe11.in.net
http://www.michael-korshandbagsoutlet.us.org
http://www.redbottoms.us.org
http://www.pandorajewelrycanada.ca
http://www.cheapmlbjersey.us.com
http://www.louisvuittonstores.us.com
http://www.juicycoutureoutlet.us.com
http://www.airmaxnike.nl
http://www.nikepresto.us.com
http://www.louisvuittonoutletmalls.us.com
http://www.airmax2018.in.net
http://www.jimmychoooutlet.us.com
http://www.cheapmichaelkorshandbags.us.org
http://www.airmaxplus.org
http://www.jordanxx9.in.net
http://www.louisvuittonparis.fr
http://www.louissvuitton.us.com
http://www.cheapmlbjerseysshop.us.com
http://www.suprashoesclearance.us.com
http://www.truereligionsale.com.co
http://www.swarovskijewelryoutlet.us.com
http://www.bestnfljerseyswholesale.us.com
http://www.louis--vuittonhandbags.us.com
http://www.coachoutlet-handbags.us.com
http://www.louisvuitton-handbags.com.co
http://www.christianlouboutinoutletuk.org.uk
http://www.pradabags.in.net
http://www.nikeukstores.org.uk
http://www.airmax1.us
http://www.alexandermcqueen.us.com
http://www.undefeated.us.com
http://www.adidasstoreuk.me.uk
http://www.coachoutletonsale.us.com
http://www.coachfactoryoutlet-onlinestore.us.com
http://www.rolexwatchess.us.com
http://www.longchampoutlet-online.com
http://www.wholesalenfl-jerseys.us.com
http://www.ray-bansunglassessale.us.org
http://www.fitflopssaleclearance.us.org
http://www.ralph-laurenpolouk.org.uk
http://www.nikeoff.com
http://www.coachsoutletstoreonline.us.com
http://www.louisvuittonlvoutlet.us.com
http://www.adidasoriginalsstansmith.us.com
http://www.stansmithadidas.org.uk
http://www.coachoutlet70off.us.com
http://www.coachoutletstoreonlineofficial.us.com
http://www.timberlandoutlet.us.org
http://www.cheap-oakleysunglasses.com
http://www.oakleysungalsses.nom.co
http://www.toryburchoutletsaleonline.us.com
http://www.wholesaleoakleysunglasses.us.org
http://www.vibram-fivefingers.us.com
http://www.cheapjordansshoes.in.net
http://www.nikecortez.net
http://www.guccislides.us.com
http://www.nikefreeruns.us.com
http://www.fitflops.us.org
http://www.superdry.me.uk
http://www.niketennis.us.com
http://www.tomsoutlet.in.net
http://www.rayban.net.co
http://www.michaelkors--outlet.us.comkakakaoo69.167.27.21412:34 6.4.2018
shenyuhang20180407
http://www.uggbootsoutlet.ca
http://www.mulberryhandbagsoutlets.org.uk
http://www.canadagoosejacketsofficial.com.co
http://www.michaelkorsclearanceoutlet.us.com
http://www.raybansunglasseswayfarer.us.com
http://www.coachoutletsonlinesale.us.com
http://www.michael-korsoutlets.org.uk
http://www.pandoraoutletclearance.us.com
http://www.cheapnfljerseysonlines.us.com
http://www.coachfactoryoutletss.us.org
http://www.cheapsnapbacks.us.org
http://www.airmax2017.us.org
http://www.fitflopsaleclearance.us.com
http://www.toryburchoutlet.us
http://www.michaelkorsoutletfactorys.us.com
http://www.coachfactoryoutletsale.us.org
http://www.nikeoutletofficial.us.com
http://www.coachoutletss.us.com
http://www.nfljerseyswholesalestore.us.com
http://www.officialuggsoutlet.us.com
http://www.michaelkorsoutlet80off.us.com
http://www.truereligionjeansofficial.us.com
http://www.coachoutletfactorysite.us.com
http://www.canadagoose-jacketsuk.org.uk
http://www.coach-outletcanada.ca
http://www.uggboots-canada.ca
http://www.ugg-bootscanada.ca
http://www.mbt-shoes.us.com
http://www.coachfactoryoutletofficials.us.com
http://www.lebron-jamesshoes.us.com
http://www.cheapnfljerseysstores.us.com
http://www.michaelkorsoutletonlinesite.us.com
http://www.michaelkorsoutletad.us.com
http://www.cheapnfljerseyswholesalee.us.com
http://www.airjordan.us.org
http://www.kate-spadeoutlet.us.org
http://www.cheapnfljerseyschina.name
http://www.oakleysunglasseswholesalec.us.com
http://www.nikeoutlet.com.co
http://www.toryburchoutletco.us.com
http://www.christianlouboutin-uk.org.uk
http://www.christianlouboutinoutletinc.us.com
http://www.pandora-jewelryclearance.us.com
http://www.michaelkors-outlets.me.uk
http://www.airmax90nike.us.com
http://www.uggsoutletstores.ca
http://www.coachoutlet-store.com.co
http://www.cheapraybanssunglasses.com.co
http://www.coachoutletonliness.us.com
http://www.coachfactoryoutleta.us.com
http://www.truereligionjeanscom.us.com
http://www.lunetterayban.fr
http://www.adidasyeezyshoess.us.com
http://www.canadagoosejacketsstores.us.com
http://www.mlbjerseys.net
http://www.mcmoutlet.us.org
http://www.mulberryhandbagsuk.co.uk
http://www.uggsoutletsstore.us.com
http://www.pandoracharmsfactory.us.com
http://www.ultraboosts.us.com
http://www.christianlouboutinoutletdiscount.us.com
http://www.truereligionjeanss.us.com
http://www.pandoraoutletofficial.us.com
http://www.monclerjacketss.org.uk
http://www.canadakakakaoo98.126.86.5010:11 18.1.2018
http://www.mbtshoessale.us.com http://www.coach-factory-outlet.us.org http://www.canadagoosesoutlet.ca http://www.uggs-boots.us http://www.adidas-superstar.us.com http://www.michael-korshandbags.me.uk http://www.yeezyboost-350.us.com http://www.longchampoutletus.us.com http://www.raybansunglasses.net.co http://www.vuittonlouis.us.com http://www.coachoutletonlinecoachfactoryoutlet.us.com http://www.coachoutlets.us.org http://www.moncleroutlet.me.uk http://www.ugg-outlets.us http://www.canadagoose-outlet.name http://www.cheapjordan-shoes.in.net http://www.polooutlets.us.org http://www.outletlouisvuitton.us.com http://www.fredperrypoloshirts.us http://www.coachfactory-outletonline.us.org http://www.yeezyboost-350.co.uk http://www.airmax-2018.com http://www.uggbootsoutletstores.us.com http://www.adidasnmd-shoes.us http://www.outletcanadagooseoutlet.us.com http://www.pandorastore.us.com http://www.burberryoutletsale.com.co http://www.canadagooseoutlet-jackets.us http://www.burberry.us.com http://www.raybansunglasse.com http://www.burberryoutlet.in.net http://www.salvatoreferragamoshoes.us.com http://www.uggoutletonlines.us http://www.adidas-yeezyshoes.us.com http://www.uggsboots.name http://www.timberland-outlets.us http://www.hermesbag.us.com http://www.michael-korsoutlet.ca http://www.hermes-handbags.us http://www.louisvuitton-outlet.us.com http://www.ralphlaurensale-clearance.org.uk http://www.canadagoosesalejackets.us.com http://www.michaelkorsoutletonlineclearance.in.net http://www.ralphlaurenoutletsale.us.com http://www.coachoutletus.us.com http://ugg.bootsoutlet.us.com http://wwwcanadagoose-uk.com.co http://www.nikeoutlet.in.net http://www.michaelkorsfactoryoutletsale.us.com http://www.katespadehandbagsclearance.us.com http://www.adidasshoe.us.com 180118yueqinNEXT >> 


Number of message: 16


Nick:
Pass:

Registration
Forgot password
Reklama - All rights reserved. Copyright © 2002 - 2019 486Games.net - Powered by: KeenRS